Vítáme Vás na stránkách e-shopu

Vítáme Vás na stránkách e-shopu

Vzhledem k našemu dlouholetému působení v papírně Fassmann (od roku 1996 až do jejího zániku) jsme se rozhodli uplatnit naše mnohaleté zkušenosti v tomto oboru a nahradit tak chybějící sortiment papíren Fassmann. V současné době nabízíme široký sortiment technických lepenek k všestrannému využití a i nadále pracujeme na jeho rozšíření. Mimo dodávek lepenky jako polotovaru, dodáváme i finální výrobky a to zejména kancelářské složky z barevných/grafických lepenek, popřípadě výseky či přířezy z ostatních nabízených materiálů. Klademe důraz především na kvalitu zboží a jsme schopni flexibilně reagovat na požadavky našich zákázníků.

Zakázková výroba

Veškerý sortiment v této kategorii je možné objednat pouze prostřednictvím telefonické domluvy nebo nás kontaktujte prostřednictvím e-mailu (eshop@techlep.cz) popř. pomocí kontaktního formuláře na našich stránkách.
Seřadit dle:
Seřadit od:
Archivační lepenka se využívá ke střednědobému až dlouhodobému skladování (archivaci). Použití: Boxy, složky, archivní krabice fotorámečky, skládané obálky pro negativy na skleněných deskách, rukávy na fotografický materiál, mezivrstvy na fotografie a grafiku. Pro více informací nás prosím kontaktujte.
Na základě dodané výkresové dokumentace jsme schopni dodat široký sortiment vysekávaných nebo řezaných dílců z celého sortimentu našich technických lepenek. Z těchto výseků následně kompletovat požadované výrobky jako např. obaly, krabice, složky, návleky, kapsy atd.
Příhlásit se k odběru novinek