Vítáme Vás na stránkách e-shopu

Vítáme Vás na stránkách e-shopu

Vzhledem k našemu dlouholetému působení v papírně Fassmann (od roku 1996 až do jejího zániku) jsme se rozhodli uplatnit naše mnohaleté zkušenosti v tomto oboru a nahradit tak chybějící sortiment papíren Fassmann. V současné době nabízíme široký sortiment technických lepenek k všestrannému využití a i nadále pracujeme na jeho rozšíření. Mimo dodávek lepenky jako polotovaru, dodáváme i finální výrobky a to zejména kancelářské složky z barevných/grafických lepenek, popřípadě výseky či přířezy z ostatních nabízených materiálů. Klademe důraz především na kvalitu zboží a jsme schopni flexibilně reagovat na požadavky našich zákázníků.

Zakázková výroba

Veškerý sortiment v této kategorii je možné objednat pouze prostřednictvím telefonické domluvy nebo nás kontaktujte prostřednictvím e-mailu (eshop@techlep.cz) popř. pomocí kontaktního formuláře na našich stránkách.
Seřadit dle:
Seřadit od:
Archivační lepenka se využívá ke střednědobému až dlouhodobému skladování (archivaci). Použití: Boxy, složky, archivní krabice fotorámečky, skládané obálky pro negativy na skleněných deskách, rukávy na fotografický materiál, mezivrstvy na fotografie a grafiku. Pro více informací nás prosím kontaktujte.
Pro jejich výrobu jsou používány lepenky z našeho sortimentu, mimo standardizovaných rozměrů a provedení složek lze vyrobit i speciální složky, obaly dle požadavku zákazníka. Nabízíme širokou barevnou škálu i možnost různých gramáží použitých lepenek.
Pro výrobu těchto obalů používáme lepenky z našeho sortimentu. Na základě poptávky Vám nabídneme základní druhy obalů pro jednu, dvě nebo tři lahve. V případě požadavku vlastního originálního obalu můžeme tyto vyrobit dle Vašeho zadání. Minimální množství pro zadání výroby obalů na víno je 50 kusů.
Na základě dodané výkresové dokumentace jsme schopni dodat široký sortiment vysekávaných nebo řezaných dílců z celého sortimentu našich technických lepenek. Z těchto výseků následně kompletovat požadované výrobky jako např. obaly, krabice, složky, návleky, kapsy atd.
Příhlásit se k odběru novinek